Výjezdy jednotky SDH

Výcvik jednotky s dýchacím přístrojem - 18. 09. 2017

Výcvik členů jednotky. Hlavní témata byla práce s dýchacím přístrojem, pohyb v prostorách s minimální viditelností a evakuace osob a nebezpečného materiálu z místa zásahu.

Číst dál...
Noční cvičení Přestavlky 2016

JSDH Písnice se o víkendu 1. a 2. října 2016 poprvé zúčastnila jubilejního desátého ročníku nočního cvičení jednotek dobrovolných hasičů v Přestavlkách u Čerčan, které organizačně za HZS Středočeského kraje zajišťuje benešovský územní odbor. 

Číst dál...
Požár Barrandovských ateliérů

V pátek 26. 8. 2016 byl JSDH Písnice vyhlášen poplach ve večerních hodinách. Během pár minut vyjíždělo družstvo čtyř hasičů s Tatrou 815-7 jako posilová jednotka k rozsáhlému požáru dřevěných kulis středověkého městečka v Barrandovských filmových ateliérech.

Číst dál...
Čerpání zatopených prostor

Během přívalových dešťů, které se 26. 7. 2016 převalily přes Prahu, vyjížděli hasiči k velkému množství událostí.

Číst dál...
Požár chaty v komořanech

Dne 2. 12. 2015 byla jednotka hasičů SDH Písnice vyslána k požáru chaty v nedalekých Komořanech.

Číst dál...
Odčerpání jímky v Modřanské rokli (17. 10. 2015)

Jednotka SDH Písnice byla úřadem MČ Praha-Libuš a místním svazem rybářů požádána o pomoc s vyčerpáním vody.

Číst dál...

Kontakty

Sbor dobrovolných hasičů Písnice

Hoštická 701/33
Praha 4 - Písnice
142 00

www.sdhpisnice.cz
www.facebook.com/sdhpisnice

info[zavináč]sdhpisnice.cz

Tak a je to konečně venku. Co? No přeci informace k letošnímu příměstskému táboru.

Letošní tábor je připraven v těch základních rysech. Uskuteční se v termínu od 15. - 19. 8. 2022 s tím, že účastníci letos stráví jednu noc přímo na táboře (středa nebo čtvrtek). Nosným tématem celotáborové hry je světově známá kouzelnická škola v Bradavicích. Bude se tedy kouzlit, vařit kouzelné lektvary, hrát famfrpál, ale hlavně se dobře bavit a sdílet báječné okamžiky se svými kamarády a vrstevníky.

S ohledem na skutečnost, že během dopoledne se budou děti zpravidla věnovat nácviku hasičských dovedností a teprve až v odpoledních hodinách celotáborové hře, tak je tábor primárně určen pro děti Kolektivu mladých hasičů SDH Praha - Písnice (mladší a starší žáci ve věku 7 - 15 let) a teprve až po 30. 4. 2022 bude otevřen případnému přihlašování dětí mimo SDH do celkového maximálního počtu 24 dětí.

Díky předpokládané, ale nikoliv v tuto chvíli již schválené, dotaci od Magistrátu hlavního města Prahy bude cena tohoto tábora opět ve výši 1.500 Kč.

 

Materiály:

- táborové propozice

- přihláška

 

Bližší informace lze získat na telefonním čísle 775 209 219 anebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Oddíl mladých hasičů

Nábor členů do oddílu mladých hasičů ve školním roce 2021-2022

Oddíl mladých hasičů je nedílnou součástí Sboru dobrovolných hasičů Písnice. V současné době jej tvoří družstvo dorostenců starších a mladších žáků. Jelikož však do svých řad rádi přivítáme nové kamarády, kteří si chtějí zasportovat, něco zajímavého se naučit a pořádně se vyblbnout, tak pořádáme nábor do našeho oddílu mladých hasičů pro školní rok 2021/2022.

Číst dál...
Informace o činnosti pro rodiče družstva mladších žáků

Vážení rodiče,

s ohledem na skutečnost, že nám brzy začne školní rok 2021/2022, tak si Vám dovoluji nabídnout aktualizované informace o činnosti kroužku družstva Mladých hasičů ve školním roce 2021/2022. Schůzky/tréninky stále probíhají každé pondělí od 16:30. První schůzka se uskuteční dne 8. 9. 2021 v hasičské zbrojnici na adrese Hoštická 701/33, Praha - Písnice.

Číst dál...
Kronika kolektivu Mladých hasičů

Nabízíme Vám možnost nahlédnout do našich minulých akcí a zjistit, co vlastně s dětmi děláme.

Číst dál...
Příměstský tábor 2022

Tak a je to konečně venku. Co? No přeci informace k letošnímu příměstskému táboru.

Číst dál...