Výjezdy jednotky SDH

Výcvik jednotky s dýchacím přístrojem - 18. 09. 2017

Výcvik členů jednotky. Hlavní témata byla práce s dýchacím přístrojem, pohyb v prostorách s minimální viditelností a evakuace osob a nebezpečného materiálu z místa zásahu.

Číst dál...
Noční cvičení Přestavlky 2016

JSDH Písnice se o víkendu 1. a 2. října 2016 poprvé zúčastnila jubilejního desátého ročníku nočního cvičení jednotek dobrovolných hasičů v Přestavlkách u Čerčan, které organizačně za HZS Středočeského kraje zajišťuje benešovský územní odbor. 

Číst dál...
Požár Barrandovských ateliérů

V pátek 26. 8. 2016 byl JSDH Písnice vyhlášen poplach ve večerních hodinách. Během pár minut vyjíždělo družstvo čtyř hasičů s Tatrou 815-7 jako posilová jednotka k rozsáhlému požáru dřevěných kulis středověkého městečka v Barrandovských filmových ateliérech.

Číst dál...
Čerpání zatopených prostor

Během přívalových dešťů, které se 26. 7. 2016 převalily přes Prahu, vyjížděli hasiči k velkému množství událostí.

Číst dál...
Požár chaty v komořanech

Dne 2. 12. 2015 byla jednotka hasičů SDH Písnice vyslána k požáru chaty v nedalekých Komořanech.

Číst dál...
Odčerpání jímky v Modřanské rokli (17. 10. 2015)

Jednotka SDH Písnice byla úřadem MČ Praha-Libuš a místním svazem rybářů požádána o pomoc s vyčerpáním vody.

Číst dál...

Kontakty

Sbor dobrovolných hasičů Písnice

Hoštická 701/33
Praha 4 - Písnice
142 00

www.sdhpisnice.cz
www.facebook.com/sdhpisnice

info[zavináč]sdhpisnice.cz

Příměstský tábor - 10. - 14. 8. 2020

V termínu 10. - 14. 8. 2020 jsme se rozhodli uspořádat pro 24 dětí od 7 do 12 let příměstský tábor Cestovatelé v čase.

 

Propozice tábora: zde

Pokud Vás naše nabídka zaujala, splňujete podmínku věku a jste ochotni týden s námi prožít týden plný nečekaných dobrodružství, která prověří nejenom vaše svaly a mysl, týmového ducha, ale i všechny smysly, tak se společně s námi vydejte prozkoumat minulost prostřednictvím utajovaného vládního projektu Národní agentury pro výzkum minulosti - NAVM.  

Pouze čtyři pečlivě vybrané posádky budou vyslány prozkoumat život našich předků, zaniklé civilizace a světy. Jejich úkolem bude také získat indicie, které nás následně možná dovedou k nejzáhadnějšímu místu světa – ztracené Atlantidě a jejím pokladům.

Sraz všech účastníků je naplánován každý den v týdnu od 10. – 14. 8. 2020 od 8:30 do 8:45 hodin v hasičské zbrojnici SDH Praha – Písnice na adrese Hoštická 701/33, Praha 4 - Písnice, kde si děti přeberou vedoucí. Ukončení se předpokládá v odpoledních hodinách mezi 16 – 18 hodinou dle programu. O ukončení budete vždy předem informováni. 

Účastnický poplatek je stanoven na 1.499,- Kč a zahrnuje v sobě stravu – oběd a 2x svačinu, pitný režim, zajištění programu, kvalifikovaný dohled, pojištění, odměnu, vstupné a dopravu.

Vyplněnou závaznou přihlášku odešlete co nejdříve na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu emailu uveďte: Tábor - přihláška. Počet účastníků příměstského tábora je omezen na 24 dětí. Do týdne od nás obdržíte další informace a pokyny k platbě účastnického poplatku.

Ke dni 15. 5. 2020 nám zbývá ještě 7 volných míst.

Bližší informace o akci získáte u hlavního vedoucího akce na telefonu 775 209 219.

 

Akci finančně a materiálně podpořili:

 

Oddíl mladých hasičů

Nábor členů do oddílu mladých hasičů ve školním roce 2020-2021

Oddíl mladých hasičů je nedílnou součástí Sboru dobrovolných hasičů Písnice. V současné době jej tvoří družstvo dorostenců starších a mladších žáků. Jelikož však do svých řad rádi přivítáme nové kamarády, kteří si chtějí zasportovat, něco zajímavého se naučit a pořádně se vyblbnout, tak pořádáme nábor do našeho oddílu mladých hasičů pro školní rok 2020/2021.

Číst dál...
Informace o činnosti pro rodiče družstva mladších žáků

Vážení rodiče,

s ohledem na skutečnost, že nám brzy začne školní rok 2019/2020, tak si Vám dovoluji nabídnout aktualizované informace o činnosti kroužku družstva Mladých hasičů ve školním roce 2020/2021. Schůzky stále probíhají v hasičské zbrojnici na adrese Hoštická 701/33, Praha - Písnice každé pondělí od 16:30. První schůzka se uskuteční dne 7. 9. 2020.

Číst dál...
Kronika kolektivu Mladých hasičů 2019/2020

Nabízíme Vám možnost nahlédnout do našich minulých akcí a zjistit, co vlastně s dětmi děláme.

Číst dál...
Soptíkoviny

Soptíkoviny jsou jakýmsi oddílovým časopisem určený pro děti i jejich rodiče. Dozvíte se z něj informace o tom, co se stalo, čemu se právě teď věnujeme a taky, co plánujeme.

Číst dál...
Kronika kolektivu Mladých hasičů 2018/2019

Nabízíme Vám možnost nahlédnout do našich minulých akcí a zjistit, co vlastně s dětmi děláme.

Číst dál...