Kontakty na vedoucí

mladez@sdhpisnice.cz

Vedoucí starších žáků/dorostu:

Stanislav Kulhánek
tel. 603 984 783

Jan Trachta
tel. 721 637 860

Vedoucí mladších žáků:

Jan Krátký
tel. 775 209 219

Michaela Fortinová
tel. 720 452  031

Marika Bráchová
tel. 604 703 256

Výjezdy jednotky SDH

Výcvik jednotky s dýchacím přístrojem - 18. 09. 2017

Výcvik členů jednotky. Hlavní témata byla práce s dýchacím přístrojem, pohyb v prostorách s minimální viditelností a evakuace osob a nebezpečného materiálu z místa zásahu.

Číst dál...
Noční cvičení Přestavlky 2016

JSDH Písnice se o víkendu 1. a 2. října 2016 poprvé zúčastnila jubilejního desátého ročníku nočního cvičení jednotek dobrovolných hasičů v Přestavlkách u Čerčan, které organizačně za HZS Středočeského kraje zajišťuje benešovský územní odbor. 

Číst dál...
Požár Barrandovských ateliérů

V pátek 26. 8. 2016 byl JSDH Písnice vyhlášen poplach ve večerních hodinách. Během pár minut vyjíždělo družstvo čtyř hasičů s Tatrou 815-7 jako posilová jednotka k rozsáhlému požáru dřevěných kulis středověkého městečka v Barrandovských filmových ateliérech.

Číst dál...
Čerpání zatopených prostor

Během přívalových dešťů, které se 26. 7. 2016 převalily přes Prahu, vyjížděli hasiči k velkému množství událostí.

Číst dál...
Požár chaty v komořanech

Dne 2. 12. 2015 byla jednotka hasičů SDH Písnice vyslána k požáru chaty v nedalekých Komořanech.

Číst dál...
Odčerpání jímky v Modřanské rokli (17. 10. 2015)

Jednotka SDH Písnice byla úřadem MČ Praha-Libuš a místním svazem rybářů požádána o pomoc s vyčerpáním vody.

Číst dál...

Kontakty

Sbor dobrovolných hasičů Písnice

Hoštická 701/33
Praha 4 - Písnice
142 00

www.sdhpisnice.cz
www.facebook.com/sdhpisnice

info[zavináč]sdhpisnice.cz

Čerpání zatopených prostor

Během přívalových dešťů, které se 26. 7. 2016 převalily přes Prahu, vyjížděli hasiči k velkému množství událostí.

Naše jednotka zasahovala v ulici Adamovská v pražské Michli, kde voda zaplavila suterén a výtahovou šachtu do výše cca 35 cm nad úroveň podlahy. Vzhledem k tomu, že zásah probíhal v domě s bytovými jednotkami, nemohla být nasazena kalová čerpadla se spalovacím motorem. K odčerpání vody tak hasiči použili turbínové čerpadlo, které je poháněno cirkulující vodou, dodané např. z hasičské cisterny. Voda byla odčerpána během dvou hodin, místo zásahu bylo následně předáno správci objektu.

 

Oddíl mladých hasičů

Nábor členů do oddílu mladých hasičů ve školním roce 2021-2022

Oddíl mladých hasičů je nedílnou součástí Sboru dobrovolných hasičů Písnice. V současné době jej tvoří družstvo dorostenců starších a mladších žáků. Jelikož však do svých řad rádi přivítáme nové kamarády, kteří si chtějí zasportovat, něco zajímavého se naučit a pořádně se vyblbnout, tak pořádáme nábor do našeho oddílu mladých hasičů pro školní rok 2021/2022.

Číst dál...
Informace o činnosti pro rodiče družstva mladších žáků

Vážení rodiče,

s ohledem na skutečnost, že nám brzy začne školní rok 2021/2022, tak si Vám dovoluji nabídnout aktualizované informace o činnosti kroužku družstva Mladých hasičů ve školním roce 2021/2022. Schůzky/tréninky stále probíhají každé pondělí od 16:30. První schůzka se uskuteční dne 8. 9. 2021 v hasičské zbrojnici na adrese Hoštická 701/33, Praha - Písnice.

Číst dál...
Kronika kolektivu Mladých hasičů

Nabízíme Vám možnost nahlédnout do našich minulých akcí a zjistit, co vlastně s dětmi děláme.

Číst dál...
Příměstský tábor 2022

Tak a je to konečně venku. Co? No přeci informace k letošnímu příměstskému táboru.

Číst dál...