Kontakty na vedoucí

mladez@sdhpisnice.cz

Jakub Suk
tel. 720 228 760
Martin Kadlec
tel. 731 305 708
Veronika Havlíčková
tel. 732 304 115
Kristýna Reinischová
tel. 608 625 178

Výjezdy jednotky SDH

Výcvik jednotky s dýchacím přístrojem - 18. 09. 2017

Výcvik členů jednotky. Hlavní témata byla práce s dýchacím přístrojem, pohyb v prostorách s minimální viditelností a evakuace osob a nebezpečného materiálu z místa zásahu.

Číst dál...
Noční cvičení Přestavlky 2016

JSDH Písnice se o víkendu 1. a 2. října 2016 poprvé zúčastnila jubilejního desátého ročníku nočního cvičení jednotek dobrovolných hasičů v Přestavlkách u Čerčan, které organizačně za HZS Středočeského kraje zajišťuje benešovský územní odbor. 

Číst dál...
Požár Barrandovských ateliérů

V pátek 26. 8. 2016 byl JSDH Písnice vyhlášen poplach ve večerních hodinách. Během pár minut vyjíždělo družstvo čtyř hasičů s Tatrou 815-7 jako posilová jednotka k rozsáhlému požáru dřevěných kulis středověkého městečka v Barrandovských filmových ateliérech.

Číst dál...
Čerpání zatopených prostor

Během přívalových dešťů, které se 26. 7. 2016 převalily přes Prahu, vyjížděli hasiči k velkému množství událostí.

Číst dál...
Požár chaty v komořanech

Dne 2. 12. 2015 byla jednotka hasičů SDH Písnice vyslána k požáru chaty v nedalekých Komořanech.

Číst dál...
Odčerpání jímky v Modřanské rokli (17. 10. 2015)

Jednotka SDH Písnice byla úřadem MČ Praha-Libuš a místním svazem rybářů požádána o pomoc s vyčerpáním vody.

Číst dál...

Kontakty

Sbor dobrovolných hasičů Písnice

Ladislava Coňka 318/6
Praha 4 - Písnice
142 00

www.sdhpisnice.cz
www.facebook.com/sdhpisnice

info@sdhpisnice.cz

1. kolo hry PLAMEN - 28.5.2017

V neděli 28.května 2017 jsme se zúčastnili 1.kola hry PLAMEN na Stadionu mládeže v pražských Dejvicích. V horkém počasí jsme zde bojovali v pěti disciplínách: štafeta požárních dvojic, štafeta CTIF, štafeta 4x60m, požární útok CTIF a požární útok.

Jako první nás čekala štafeta 4x60m - béčko doběhlo v čase 56,79s a áčko ve skvělém čase 45,19s a v této disciplíně jsme skončili na 5.místě.

Jako druhá nás čekala štafeta požárních dvojic. Zde běžely obě štafety najednou, béčko zvládlo štafetu za 88,53s a áčko za 56,25s a odneslo si krásné 4.místo (na 1.místo ztratilo jen 2,78s!).

Třetí disciplínou byl požární útok CTIF, který nám v trénincích dával nejvíce zabrat. V prvním pokuse jsme udělali dost chyb, s 60 trestnými vteřinami jsme dosáhli času 184,16s. V druhém pokuse jsme si již vedli lépe, tentokrát pouze s 30 trestnými vteřinami, a výsledný čas 120,37s stačil na 5.místo.

Předposlední disciplínou byla štafeta CTIF, kde se nám povedl hlavně první pokus s časem 85,77s, druhý pokus byl plný chyb a zaváhání a odpovídal tomu čas 98,31s. I tak jsme brali znovu 5.místo.

Na závěr soutěžního dne nás čekala královská disciplína - požární útok. První pokus jsme zaběhli za 31,40s, ale druhý jsme vylepšili a s časem 25,09s skončili na 6.místě.

Celkově jsme skončili na výborném 5.místě a postoupili do Městského kola, které proběhne o víkendu 10. a 11. června, kde se budeme snažit náš výkon ještě zlepšit. V Městském kole nás čeká ještě navíc Závod požárnické všestrannosti (ZPV), který se v 1.kole na podzim neběžel kvůli nepřízni počasí.

 

FOTOGALERIE:

stop view Info
/
   preview
   Album
   Photo
   Date
   Dimensions
   Filename
   File size
   Camera
   Focal length
   Exposure
   F Number
   ISO
   Make
   Views
   Comments
   ozio_gallery_fuerte
   Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura

   Oddíl mladých hasičů

   Soustředění 2017 - Malíkovice
   Letošní soustředění proběhlo v Malíkovicích. Jako základna posloužila místní budova bývalé základní školy. Soustředění se zúčastnilo 12 dětí z řad našich Mladých hasičů, rozděleni do dvou oddílů. Počasí přálo a tak se chodilo skoro každý den koupat do nedalekého rybníka.
    
   Číst dál...
   Memoriál Jany Dobiášové - 24. 09. 2017

   V neděli 24.září jsme se zúčastnili závodu v 60m s překážkami v pražských Třebonicích. Na děti čekal, kromě překážek a ostatních závodníků, i soupeř v podobě počasí, neboť skoro celý den mrholilo a bylo velmi chladně. Děti se s tím ale vypořádaly velice dobře.

   Číst dál...
   1. kolo hry PLAMEN - 28.5.2017

   V neděli 28.května 2017 jsme se zúčastnili 1.kola hry PLAMEN na Stadionu mládeže v pražských Dejvicích. V horkém počasí jsme zde bojovali v pěti disciplínách: štafeta požárních dvojic, štafeta CTIF, štafeta 4x60m, požární útok CTIF a požární útok.

   Číst dál...
   Požární útoky v Řepích - 20.5.2017

   V sobotu 20.května 2017 jsme se zúčastnili požárních útoků v Řepích, které jsme pojali jako trénink na Plamen, který nás čekal o týden později. Vyzkoušeli jsme různá složení, různé možnosti a máme spoustu poznatků, co zlepšit a natrénovat, co je potřeba.

   Číst dál...
   Závod mladých hasičů na 60m s překážkami v Jaroměři - 7.5.2017

   V neděli 7.5. jsme se zúčastnili tradičního závodu mladých hasičů v závodu na 60m s překážkami v Jaroměři. Pro tři to byl křest ohněm v této individuální disciplíně.

   Číst dál...